Lenntech Su işleme ve arıtma Lenntech Su işleme ve arıtma

Hizmetlerimiz

Lenntech birçok hizmetler sunmaktadır.

Laboratuvar testleri

Pilot deneme üniteleri

Eğer pilot deneme testleri gerekiyor ise, mevcut pilot sistemimizi veya proje gereksinimlerinize uygun bir pilot sistemini inşa ederek kiralama olanakları sunabiliriz. Pilot deneme testleri Lenntech teknisyenleri tarafından teslim edilir ve merkez büromuz tarafından denetlenir.

Bakım ve Onarım

Tedarik kapsamamız içindeki bütün su işleme teknolojieri için bakım ve onarım çalışmalarımız bulunmaktadır. Eski ekipmanlarınızın bakımı içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Membranlar
CIP sistemleri

ClO2 dosajlama sistemleri

İyon değiştiriciler
Yumuşatıcılar
Ozon sistemleri
UV sistemleri

Kiralık üniteler

Sorun giderme

Denetleme & Optimizasyon

Kurulum

Müşteri isteği üzerine, sunduğumuz her ünitenin kurulumunu ve devreye alımını denetliyoruz. Sistemin kurulumunu yapmak için teknisyenleri ve mühendisleri dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Danışmanlık

Lenntech'in uzman mühendisleri istek üzerine dünya genelinde yerinde danışmanlık sunuyor, analizler ve alan testi geçekleştiriyor.

Eğitim

Lenntech'in uzman teknisyenleri veya mühendisleri ofisimizde veya alan yerinde  teknik eğitim veya genel kurslar sunmaktadır.

Herhangi su işleme tesislerinin bakımı için lütfen Lenntech ile iletişime geçin, uzmanlarımız dünya genelinde hizmetler sunmaktadır.

Lenntech Hakkında

Lenntech BV
Distributieweg 3
2645 EG Delfgauw

tel: +31 152 610 900
fax: +31 152 616 289
e-mail: info@lenntech.com


Copyright © 1998-2018 Lenntech B.V. All rights reserved